Westminster Results

Back to Past Seasons

Studio Pick

Studio Routine
City of Boulder Dance Program Bloodline
Boutique Dance Academy Faceless in My Dreams
En Face Studios Crazy Kids
Production Company Dance Centre Mosquito
Kemper Dance Academy Satisfaction
Bella Dance Studio Inc. Feeling Good
Encore Dance Winter Fields
Michelle Latimer Dance Academy Landscape Of The Figure
Dance Dimensions Old Skin
Synergy Dance Academy Once Upon Another Time
Artistic Fusion Dance Academy Beauty In A Smaller Dimension
Danza Dance Academy No Day But Today
Revolution Dance Academy Secret Cord

Best NU Group (Mini)

Studio Routine
Michelle Latimer Dance Academy Grow Till Tall
Revolution Dance Academy From My Mouth
Kemper Dance Academy Geekin

Best NU Group (Junior)

Studio Routine
Artistic Fusion Dance Academy Song To The Siren
Michelle Latimer Dance Academy Do It
Synergy Dance Academy Break the Silence

Best NU Group (Teen)

Studio Routine
Artistic Fusion Dance Academy Ribs
Michelle Latimer Dance Academy How They Fell
Synergy Dance Academy Once Upon Another Time
Dance Dimensions Old Skin

Best NU Group (Senior)

Studio Routine
Artistic Fusion Dance Academy Beauty In A Smaller Dimension
Michelle Latimer Dance Academy Landscape Of The Figure

Best NU Group (Open)

Studio Routine
Kinetic Movement Dance Academy Radio Active

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Pull of The Moon  (Olivia Daugherty)  Revolution Dance Academy
2nd Where Have You Been  (Kaylee Downey)  En Face Studios
3rd Dance All Night  (Jaden Padia)  Kinetic Movement Dance Academy

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Starstruck En Face Studios
2nd Simply Irresistible En Face Studios
3rd Where Do I Even Start? Production Company Dance Centre

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Grow Till Tall Michelle Latimer Dance Academy
2nd One Michelle Latimer Dance Academy
3rd Go On Synergy Dance Academy

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Throw Back Michelle Latimer Dance Academy
2nd From My Mouth Revolution Dance Academy
3rd July Synergy Dance Academy

mini • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Turn Up the Love Boutique Dance Academy

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Dog Days  (Mia Taskey)  Dance Dimensions
2nd Conviction  (Elisabeth Galvin)  Revolution Dance Academy
3rd Breathe Me  (Alex Jenkins)  En Face Studios

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Groove Dance Dimensions
2nd Wonderland Kemper Dance Academy
3rd Jump, Jive, Wail City of Boulder Dance Program

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Song To The Siren Artistic Fusion Dance Academy
2nd The Love Club Artistic Fusion Dance Academy
3rd Break the Silence Synergy Dance Academy

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Fantasy Artistic Fusion Dance Academy
2nd (you) and them Artistic Fusion Dance Academy
3rd My Drag Artistic Fusion Dance Academy

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Another World Artistic Fusion Dance Academy
2nd This Place Was A Shelter Synergy Dance Academy

junior • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Detention Games Artistic Fusion Dance Academy
2nd Seven Nation Army Artistic Fusion Dance Academy

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Doorways  (Tim Blankenship)  City of Boulder Dance Program
2nd Too Late  (Hannah Weinmaster)  Dance Dimensions
3rd Promise  (Phoebe Jenkins)  Encore Dance

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st The Path Dance Dimensions
2nd Find Somebody City of Boulder Dance Program
3rd Let The Groove Get In Encore Dance

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st How They Fell Michelle Latimer Dance Academy
2nd Once Upon Another Time Synergy Dance Academy
3rd Ain't Too Proud To Beg Michelle Latimer Dance Academy

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st We Don't Eat Synergy Dance Academy
2nd Bloodline City of Boulder Dance Program
3rd Faceless in My Dreams Boutique Dance Academy
3rd In the Air Synergy Dance Academy

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Ribs Artistic Fusion Dance Academy
2nd Stompa Michelle Latimer Dance Academy
3rd Feel Again Dance Dimensions

teen • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Pocket Drop It Artistic Fusion Dance Academy
2nd Time To Dance Artistic Fusion Dance Academy
3rd Vogue Michelle Latimer Dance Academy

teen • extended time production

Place Routine/Dancer Studio
1st Firebird Revolution Dance Academy
2nd Summertime Boutique Dance Academy

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Dock of the Bay  (Malia Baker)  Synergy Dance Academy
2nd Hustler  (Malik Gray)  Kemper Dance Academy
3rd Blind As I Am  (Megan Sarbaugh)  Dance Dimensions

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st So Close Synergy Dance Academy
2nd Wildfire Dance Dimensions
3rd Cross That Line Dance Dimensions

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Wabi Sabi Michelle Latimer Dance Academy
2nd Landscape Of The Figure Michelle Latimer Dance Academy
3rd Say Anything Michelle Latimer Dance Academy

senior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st We Just Want To Be Michelle Latimer Dance Academy
2nd Volcano Michelle Latimer Dance Academy
3rd Taking In Water Artistic Fusion Dance Academy

senior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Beauty In A Smaller Dimension Artistic Fusion Dance Academy
2nd Thirty Incoming Artistic Fusion Dance Academy
3rd Brutal Hearts Artistic Fusion Dance Academy

open • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Change is Gonna Come  (Alvie Cueto)  Kinetic Movement Dance Academy

open • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Been Trill Kinetic Movement Dance Academy

open • group

Place Routine/Dancer Studio
1st KMDA Crew Kinetic Movement Dance Academy
2nd Sherry Baby Kinetic Movement Dance Academy
3rd Pearl Harbor Kinetic Movement Dance Academy

open • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Radio Active Kinetic Movement Dance Academy

mini / junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Don Quixote Vlad's Dance Company

mini / junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Heart Cry BE DANZA

mini / junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Always Jazzgoba Dance Academy

mini / junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Boys BE DANZA

mini / junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st See You Shining Dance Unlimited

mini / junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Declined Jazzgoba Dance Academy

mini / junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Skyler Carroll Southern Strutt

mini / junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Cute Leighton Dance Project

mini / junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Junior Improv Summit Dance Shoppe

teen / senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Spartacus Vlad's Dance Company

teen / senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Silence Westchester Dance Academy

teen / senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Rear View Mirror Rhythm Dance Center

teen / senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Let's All Chant Jazzgoba Dance Academy

teen / senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Hold Me Mansfield Academy of Dance

teen / senior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Dream Of You Rhythm Dance Center

teen / senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st This is Halloween Rhythm Dance Center

teen / senior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Do Re Mi Jazzgoba Dance Academy

teen / senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st TBD Summit Dance Shoppe

Mini Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Brooke Bader Synergy Dance Academy
Winner Bella Hugate Michelle Latimer Dance Academy
Winner Erika Marshall Artistic Fusion Dance Academy
Winner Reese Owens Artistic Fusion Dance Academy
Winner Kylee Taylor Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Madalin Autry Kemper Dance Academy
Runner-Up Liesl Brauch Boutique Dance Academy
Runner-Up Maycee Budge Synergy Dance Academy
Runner-Up Vivian Corry Synergy Dance Academy
Runner-Up Ava DiPretoro Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Kayla Engelhardt Boutique Dance Academy
Runner-Up Avarie Jahnke Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Abrianna Qvale Westwoods Center of Performing Arts
Runner-Up Gabriella Rae Revolution Dance Academy
Runner-Up Grace Schroeder Sweatshop
Runner-Up Kimber Spelts Rhapsody Performing Arts Center
Runner-Up Savannah Wright Artistic Fusion Dance Academy

Mini Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Sam Kurtz Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Chase Baum Mountainside Dance Academy
Runner-Up J.D. Malkin Synergy Dance Academy

Junior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Macy Gosch Michelle Latimer Dance Academy
Winner Grace LeMieux Sweatshop
Winner Marcel Owens Artistic Fusion Dance Academy
Winner Talia Seitel Murrieta Dance Project
Winner Reagan Zimmermann Sweatshop
Runner-Up Chloe Canon Synergy Dance Academy
Runner-Up Jacey Carroll Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Madison Davis Danceworks
Runner-Up Shaylah Devlin Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Elisabeth Galvin Revolution Dance Academy
Runner-Up Brynna Goodwin Rhapsody Performing Arts Center
Runner-Up Cassie Greenly Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Jordyn Hubbs Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Gabriele Lukasik Classic Dance Academy
Runner-Up Talia Markowski Synergy Dance Academy
Runner-Up Michelle Paige Boutique Dance Academy
Runner-Up Alli Sullivan Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Mia Taskey Dance Dimensions

Junior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Matthew Spangler Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Quinn Corry Synergy Dance Academy
Runner-Up Austin Lawley Dance Dimensions
Runner-Up TJ Williams Artistic Fusion Dance Academy

Teen Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Lexi Bader Synergy Dance Academy
Winner Nina Bartell Sweatshop
Winner Marissa Ferrin Artistic Fusion Dance Academy
Winner Megan Grabau Artistic Fusion Dance Academy
Winner Samantha Soto Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Kathleen Belarde Revolution Dance Academy
Runner-Up Ciara Billups Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Mia Brandan Sweatshop
Runner-Up Gaby Brown [N/A]
Runner-Up Haley Carlson Dance Dimensions
Runner-Up Alexa Kroneberger Aspire
Runner-Up Lilli Maples Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Diana Owen City of Boulder Dance Program
Runner-Up Lauren Page Sweatshop
Runner-Up Taylor Page Sweatshop
Runner-Up Noelle Schramm Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Shay Ward Artistic Fusion Dance Academy

Teen Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Tim Blankenship Kinesis Dance Company
Winner Jonathan Fahoury Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Scott Autry Kemper Dance Academy
Runner-Up Quintin Hugate Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Kenny Lang Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Derek Russell Revolution Dance Academy

Senior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Malia Baker Synergy Dance Academy
Winner Taryn DeLoach Artistic Fusion Dance Academy
Winner Margie Dilivio Michelle Latimer Dance Academy
Winner Savannah Latimer Michelle Latimer Dance Academy
Winner Tessa Reiss Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Susanna Ballenski The Studio
Runner-Up MaCall Berger Synergy Dance Academy
Runner-Up Emma Cumpston Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Kelly Demelio Sweatshop
Runner-Up Abby Dick Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Cheyenne Fitzsimons Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Emily Geras Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Riley Higgins Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Sierra Hodges Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Sara Jumper Revolution Dance Academy
Runner-Up Kelsey Kanatzar Kemper Dance Academy
Runner-Up Rebecca Loevy Synergy Dance Academy
Runner-Up Jackie McAninch Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Emily Muery Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Bailey Mutschler Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Olivia Pfannenstiel Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Megan Sarbaugh Dance Dimensions
Runner-Up Mercy Schubarth Revolution Dance Academy
Runner-Up Maddie Spilsted Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Tiffany Theodore Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Polina Vogunin Artistic Fusion Dance Academy

Senior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Gideon Bieser Artistic Fusion Dance Academy
Winner Tanner Blee Absolute Dance
Winner Luke Kamppila Synergy Dance Academy
Winner Cameron McMechen Sweatshop
Winner Eric Schloesser Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Kai Dickson Synergy Dance Academy
Runner-Up Tristan Grant Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Malik Gray Kemper Dance Academy
Runner-Up Alexandra Howell Danza Dance Academy
Runner-Up Zach Nizzi Kemper Dance Academy
Runner-Up Topher Shrigley Michelle Latimer Dance Academy

StandOut in Tap

Placement Dancer Studio
Winner Camryn Arterburn Encore Dance
Winner Jessica Campbell Dance Dimensions
Winner Julia Dali En Face Studios
Winner Morgan Deegan Dance Dimensions
Winner Karlee Havelka Danza Dance Academy
Winner Emma Henley Revolution Dance Academy
Winner Kira Leach Sweatshop
Winner Anna Miera The Studio
Winner Kendall Napier Rhapsody Performing Arts Center
Winner Chandler Nickerson Murrieta Dance Project
Winner Isabelle Oestman Boutique Dance Academy
Winner Jacqueline Pham Michelle Latimer Dance Academy
Winner Melanie Salvador Revolution Dance Academy
Winner Chloe' Sauceda Kinetic Movement Dance Academy
Winner Sasha Serdyukov Dance Dimensions
Winner Lilly Sheetz Dance Dimensions
Winner MiKaila Torres The Studio
Winner Kyle Van Newkirk Dance Dimensions
Winner Bridgit Walker Encore Dance
Winner Aubrey Wise The Studio

StandOut in Jazz

Placement Dancer Studio
Winner Lyndsey Arterburn Encore Dance
Winner Alyssa Bangart Boutique Dance Academy
Winner Ellie Banks Kinesis Dance Company
Winner Maddie Barrett Production Company Dance Centre
Winner Grace Begeman Michelle Latimer Dance Academy
Winner Melanie Benson Michelle Latimer Dance Academy
Winner Drew Bertrand Kinetic Movement Dance Academy
Winner Juliana Birkenkamp Kinesis Dance Company
Winner Kendra Breneman In the Spotlight Dance Company
Winner Caroline Briggs [N/A]
Winner Maggie Burdine Artistic Fusion Dance Academy
Winner Ella Buskirk Artistic Fusion Dance Academy
Winner Joseph Cassidy Danza Dance Academy
Winner Ella Chapman Boutique Dance Academy
Winner Caitlin Colohan Artistic Fusion Dance Academy
Winner Kylie Cook Production Company Dance Centre
Winner Grace Corry Synergy Dance Academy
Winner Madeline Daigle Synergy Dance Academy
Winner Emily Detwiler Centerstage Starz
Winner Kaitlyn Diachok Rhapsody Performing Arts Center
Winner Kennady Doggett Synergy Dance Academy
Winner Jennifer Downey Danceworks
Winner Katelyn Doyle Michelle Latimer Dance Academy
Winner Kristiana Drawe Rhapsody Performing Arts Center
Winner Hannah Earley Bella Dance Studio Inc.
Winner Haley Erickson Boutique Dance Academy
Winner Anjelina Escobar Kemper Dance Academy
Winner Annabelle Finch En Face Studios
Winner Abby Fisher Michelle Latimer Dance Academy
Winner Caelyn Fletcher Kemper Dance Academy
Winner Ashlyn Foster Rhapsody Performing Arts Center
Winner Abbey Gardner Boutique Dance Academy
Winner Swan Gerlach Production Company Dance Centre
Winner Maddie Gilbert Production Company Dance Centre
Winner Brooklyn Goodwin Rhapsody Performing Arts Center
Winner Ellie Gould Michelle Latimer Dance Academy
Winner Emma Grady The Pointe Dance Academy
Winner Camille Guillen Boutique Dance Academy
Winner Haydn Halfacre Artistic Fusion Dance Academy
Winner Emma Hanlon Michelle Latimer Dance Academy
Winner Alexa Haynes Boutique Dance Academy
Winner Adrianna Hernandez Encore Dance
Winner Jordan Himelrick Encore Dance
Winner Courtney Hook Artistic Fusion Dance Academy
Winner Lola Iglesias Michelle Latimer Dance Academy
Winner Aliya Janov Kinetic Arts
Winner Phoebe Jenkins Encore Dance
Winner Taylor Johnson Boutique Dance Academy
Winner Avery Jones Boutique Dance Academy
Winner Mallory Kane Artistic Fusion Dance Academy
Winner Kay Marie Karva Michelle Latimer Dance Academy
Winner Kelsey Keenan Artistic Fusion Dance Academy
Winner Wren Kelman City of Boulder Dance Program
Winner Leah Latorra Kinesis Dance Company
Winner Rachel Lauman Sweatshop
Winner Samantha Lee Boutique Dance Academy
Winner Maya Lukasik Classic Dance Academy
Winner Rylie Manross Michelle Latimer Dance Academy
Winner Samantha Mansfield Dual Star Academy of Dance
Winner Faith Markovetz Encore Dance
Winner Erin Maybach Artistic Fusion Dance Academy
Winner Ruby Mayeranderson Westwoods Center of Performing Arts
Winner Roberto Mendoza Studio 8100
Winner Morgan Militare Artistic Fusion Dance Academy
Winner Campbell Moore Artistic Fusion Dance Academy
Winner Emily Moreau Danza Dance Academy
Winner Haley Mortimer Westwoods Center of Performing Arts
Winner Maddie Myers Michelle Latimer Dance Academy
Winner Hannah Myhill Boutique Dance Academy
Winner Grace Newell Boutique Dance Academy
Winner Alanah Nguyen Encore Dance
Winner Libby Noesen Production Company Dance Centre
Winner Emily Pedersen Danza Dance Academy
Winner Tabor Pegram Artistic Fusion Dance Academy
Winner Dakoda Prevost In the Spotlight Dance Company
Winner Mikayla Rahman Synergy Dance Academy
Winner Sara Reder Artistic Fusion Dance Academy
Winner Adriana Reidle Artistic Fusion Dance Academy
Winner Mandi Robinson Rhapsody Performing Arts Center
Winner Graycen Rosendahl Danza Dance Academy
Winner Adriana Rothey Michelle Latimer Dance Academy
Winner Anna Ryan Centerstage Starz
Winner Molly Sandstrom Rhapsody Performing Arts Center
Winner Rylie Shipman Artistic Fusion Dance Academy
Winner Tyler Smith Michelle Latimer Dance Academy
Winner Makena Sneed Boutique Dance Academy
Winner Rachel Steidler Danceworks
Winner Hallie Stull Encore Dance
Winner Kat Sullivan Bella Dance Company
Winner Kira Taskey Dance Dimensions
Winner Hunter Turbyne Michelle Latimer Dance Academy
Winner Cadey Turner Dual Star Academy of Dance
Winner Cece Urban Synergy Dance Academy
Winner Annie Vreeman Dance Dimensions
Winner Brittany Watson Kemper Dance Academy
Winner Hannah Weinmaster Dance Dimensions
Winner Stephanie Weiss Michelle Latimer Dance Academy
Winner Veronica Woodward Bella Dance Studio Inc.
Winner Olivia Wright Artistic Fusion Dance Academy
Winner Layla Wright Artistic Fusion Dance Academy

StandOut in Ballet

Placement Dancer Studio
Winner S. Eliza Carter The Studio
Winner Hailee Castle Revolution Dance Academy
Winner Olivia Daugherty Revolution Dance Academy
Winner Kaytie de Bastos Michelle Latimer Dance Academy
Winner Hailey Dixon Revolution Dance Academy
Winner Claire Fitzgerald Michelle Latimer Dance Academy
Winner Ashlyn Foss Westwoods Center of Performing Arts
Winner Mikayla Griffith Revolution Dance Academy
Winner Lisa Hansen Kinesis Dance Company
Winner Cameron Hill City of Boulder Dance Program
Winner Abigail Hoffmann Michelle Latimer Dance Academy
Winner Genevieve Holliday Michelle Latimer Dance Academy
Winner Miranda Hunt The Art Underground
Winner Ashley Kress Revolution Dance Academy
Winner Audrey Leonard Revolution Dance Academy
Winner Jessica Lucas Dance Dimensions
Winner Lyndsey Moore Revolution Dance Academy
Winner Kathryn Mykyten Metropolitan Academy of Dance
Winner Abby Neisen Metropolitan Academy of Dance
Winner Reese Norton Encore Dance
Winner Polina Shestak Kinesis Dance Company
Winner Ashlyn Streit In the Spotlight Dance Company
Winner Paige Swope Revolution Dance Academy
Winner Taryn Tucker Revolution Dance Academy
Winner Amanda Young American Dance Center
Winner Taylor Younkin Rhapsody Performing Arts Center

Die Hard Dancer

Placement Dancer Faculty Studio
Winner Maria Danieli Chebar Williams Revolution Dance Academy
Winner Madison Jeffers Denise Wall Dance Dimensions
Winner Amanda LaCount Dana Foglia Synergy Dance Academy
Winner Chloenoelle Liles Travis Wall Synergy Dance Academy
Winner Rachel LiPuma Anthony Morigerato The Studio
Winner Kingsley Mason Kim McSwain Synergy Dance Academy
Winner Hailey Morales Stacey Tookey Kemper Dance Academy
Winner Alex Munoz Jason Parsons Kinetic Movement Dance Academy
Winner Caleb Myhill Ray Leeper Boutique Dance Academy
Winner Jaden Padia Kenny Wormald Kinetic Movement Dance Academy
Winner Abigail Quillen Mark Meismer Underground Dance Factory

StandOut in Hip-Hop

Placement Dancer Studio
Winner Audrianna Allison Encore Dance
Winner Kadafi Burton Kinetic Movement Dance Academy
Winner Cameron Cahill Artistic Fusion Dance Academy
Winner Kaylee Downey En Face Studios
Winner Neveah Duncan Kinetic Movement Dance Academy
Winner Renee Gangwish Kinesis Dance Company
Winner Megan Livermore Michelle Latimer Dance Academy
Winner Olivia Martel Kinetic Movement Dance Academy
Winner Tayler McGuire Michelle Latimer Dance Academy
Winner Maria Morales Encore Dance
Winner Brooklyn Reddy Artistic Fusion Dance Academy
Winner Marta Stewart Sweatshop
Winner Presleigh Swanson Rhapsody Performing Arts Center
Winner Michelle Tebedo Kemper Dance Academy
Winner Aaliyah Thompson Kinetic Movement Dance Academy
Winner Bryonna VanGorder In the Spotlight Dance Company
Winner Natasha Wells Michelle Latimer Dance Academy