Denver Results

Back to Past Seasons

Studio Pick

Studio Routine
Kinesis Dance Company Fools
Elite Dance Academy Find A Place
Kemper Dance Academy I Was Always There
Synergy Dance Academy Midnight
Boutique Dance Academy The Harbor
Artistic Fusion Dance Academy Exit Signs
Michelle Latimer Dance Academy The Moment You Realize

Best NU Group (Nubies)

Studio Routine
Rhapsody Performing Arts School Daze
Elite Dance Academy Make Some Noise

Best NU Group (Mini)

Studio Routine
Artistic Fusion Dance Academy I'm Dappin'
Boutique Dance Academy Welcome Home

Best NU Group (Junior)

Studio Routine
Michelle Latimer Dance Academy Indisposed
Artistic Fusion Dance Academy Hearsay
Boutique Dance Academy The Transition
Synergy Dance Academy Castle On A Cloud

Best NU Group (Teen)

Studio Routine
Michelle Latimer Dance Academy The Moment You Realize
Studio West Dance Center Again
Artistic Fusion Dance Academy Exit Signs

Best NU Group (Senior)

Studio Routine
Michelle Latimer Dance Academy Valence Before The Fall

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Creation  (Emma Donnelly)  Danceology
2nd Dream I Hold To  (Ava Soderfelt)  Elite Dance Academy
3rd Juke Box  (Arina Mouradian)  Elite Dance Academy
4th Hallelujah  (Gracie Johnson)  Studio 8100

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st You Pulled Me Through Sweatshop
2nd Smile Contemporary Dance Academy
3rd Grow Up Danza Dance Academy

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Welcome Home Boutique Dance Academy
2nd Black Cat Boutique Dance Academy
3rd Runaway Baby Elite Dance Academy

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Don't Hold Me Back Boutique Dance Academy
2nd Mama Knows Best Boutique Dance Academy

mini • production

Place Routine/Dancer Studio
1st I'm Dappin' Artistic Fusion Dance Academy
2nd A Dose of Love Artistic Fusion Dance Academy

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Waiting  (Alexis Weldner)  Danceology
2nd The Vow  (Reyna Pine)  Danceology
3rd Climbing  (Emily Lim)  Danceology
4th A Model of the Universe  (Madalin Autry)  Kemper Dance Academy
5th Elephants  (Charley Teltschik)  Kemper Dance Academy
6th Climbing  (Brooke Bader)  Synergy Dance Academy
6th Save Me  (Kate Donnelly)  Danceology
6th Genesis  (Layne Bulik)  Kemper Dance Academy
7th Give Us Peace  (Swan Gerlach)  Production Company Dance Centre
8th The Whisperer  (Piper Northburg)  Canyon Concert Ballet
9th Finally  (Melana Mouradian )  Elite Dance Academy
10th Little Bird  (Blythe Thompson)  Studio West Dance Center

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Reflections The Dance Movement
2nd Guided Kemper Dance Academy
3rd Fear of Flying Kinesis Dance Company
3rd I Follow Rivers Westwoods Center of Performing Arts

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Hearsay Artistic Fusion Dance Academy
2nd Indisposed Michelle Latimer Dance Academy
3rd The Transition Boutique Dance Academy

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Thunder Artistic Fusion Dance Academy
2nd The Replacement Theory Artistic Fusion Dance Academy
3rd Gon' Be Alright Michelle Latimer Dance Academy

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Let It Bump Michelle Latimer Dance Academy
2nd Don't Rain On My Parade Michelle Latimer Dance Academy
3rd Limejuice Artistic Fusion Dance Academy
3rd I Was Here Michelle Latimer Dance Academy

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st The Sculptor  (Harrison Knostman)  Studio West Dance Center
2nd Mourning  (Brooke Wixom)  Danceology
2nd The Walk  (Zack Sommer)  Danceology
3rd Joy Turns to Sadness  (Michael Naffier)  Studio West Dance Center
4th Lost in the Light  (Fiona Nelson)  Studio West Dance Center
4th I Am  (Chloe Canon)  Synergy Dance Academy
5th Sun In My Eyes Synergy Dance Academy
6th Assailment  (Zoe Barley)  Kinesis Dance Company
7th Standing In The Way Of Light  (Sydney Smith)  Studio West Dance Center
8th Heavenly Father  (Abby Cho)  Studio West Dance Center
8th Tessellate  (Hailey Morales)  Synergy Dance Academy
8th Another World  (Hannah Reich)  Synergy Dance Academy
8th Can You Feel It  (Vincent Maizland)  Studio West Dance Center
9th You Set Me Free  (Audrey Truitt)  The Dance Center
10th Glitch  (Jenna Johar)  Studio West Dance Center

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st I'll Carry You Kemper Dance Academy
2nd Keep Your Head UP Studio West Dance Center
3rd Girls Just Want To Have Fun Elite Dance Academy

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Black Lake Artistic Fusion Dance Academy
2nd Waves Artistic Fusion Dance Academy
2nd Light Poured Out Of Our Bones Michelle Latimer Dance Academy
2nd Again Studio West Dance Center
3rd A Clean Slate Michelle Latimer Dance Academy

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Exit Signs Artistic Fusion Dance Academy
1st Wither Artistic Fusion Dance Academy
2nd (you) riot Artistic Fusion Dance Academy
3rd All This To Say Studio West Dance Center

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st The Moment You Realize Michelle Latimer Dance Academy
2nd Alors on Danse Artistic Fusion Dance Academy
3rd My Own Michelle Latimer Dance Academy

teen • production

Place Routine/Dancer Studio
1st Hey Mama Artistic Fusion Dance Academy
2nd Homecoming 2K16 Artistic Fusion Dance Academy
2nd Sweet Disposition Artistic Fusion Dance Academy
3rd We Are One Boutique Dance Academy

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st We Are On The Side Of Angels  (Lexi Bader)  Synergy Dance Academy
2nd Collapse  (Scott Autry )  Kemper Dance Academy
3rd The Tunnel  (Grace Corry)  Synergy Dance Academy
4th Interspace  (Lisa Hansen)  Kinesis Dance Company
5th Rebel  (Brittany Watson)  Kemper Dance Academy
6th Hurt Me  (MaCall Berger)  Synergy Dance Academy
7th Crazy  (Bobbie Lawson)  Elite Dance Academy
8th Any Time  (Nicole Falk)  Studio 8100
8th With Or Without You  (Dariya Breth)  Synergy Dance Academy
9th Crow  (Blair Buchanan)  Dance Progressions
10th A Case Of You  (Mikella Tyler)  Dance Progressions

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Coppelia Studio 8100

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Retrograde Michelle Latimer Dance Academy
1st Valence Before The Fall Michelle Latimer Dance Academy
2nd Murder Kemper Dance Academy

senior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Power Michelle Latimer Dance Academy

senior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st You Won't Succeed On Brodway Michelle Latimer Dance Academy
2nd Stranded In The Desert Michelle Latimer Dance Academy

mini / junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st You'll Be In My Heart Pas De Deux Hawaii

mini / junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Vio Vorrum Sma Stars Dance Studio

mini / junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Roll Out Pas De Deux Hawaii

mini / junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Mr. J Pas De Deux Hawaii

mini / junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Moana Pas De Deux Hawaii

mini / junior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Hairspray Pas De Deux Hawaii

mini / junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Encounter Aspire Dance Studio

mini / junior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st I've Got Rhythm Long Life Dance Company

mini / junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improvisation Tawn Marie's Dance Center

teen / senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Coppelia Variation Tampa Bay Dance Academy

teen / senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st River Pas De Deux Hawaii

teen / senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Addiction L.A. Dance

teen / senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Toy Soldier L.A. Dance

teen / senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st How Can It Be L.A. Dance

teen / senior • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Momma West Florida Dance Center

teen / senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Drop DanceTown

teen / senior • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Din Da Da L.A. Dance

teen / senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st TBD Dance Studio 111

Mini Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Mallory Barnhart Michelle Latimer Dance Academy
Winner Brielle Creamer Michelle Latimer Dance Academy
Winner Emma Donnelly Danceology
Winner Elliana Walmsley The Dance Movement
Runner-Up Sofia Andrus Sweatshop
Runner-Up Eva Arias Hot Shots Dance Studio
Runner-Up Lyndsey Arterburn Encore Dance
Runner-Up Cenaiya Billups Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Caitlin Colohan Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Emerson Dini Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Camille Guillen Boutique Dance Academy
Runner-Up Ysabel Keaney Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Arina Mouradian Elite Dance Academy
Runner-Up Teagan Parker Elite Dance Academy
Runner-Up Emerson Ramos Westwoods Center of Performing Arts
Runner-Up Adriana Reidle Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Ayla Rodriguez Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Ava Soderfelt Elite Dance Academy

Mini Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Zachariah Nagle Kinesis Dance Company
Winner Shamus Noonan Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Jack Koressel Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Caleb Olenick Tabor Dance Academy

Junior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Olivia Daugherty Michelle Latimer Dance Academy
Winner Kelsey Keenan Artistic Fusion Dance Academy
Winner Emily Lim Danceology
Winner Erika Marshall Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Madalin Autry Kemper Dance Academy
Runner-Up Liesl Brauch Boutique Dance Academy
Runner-Up Maycee Budge Synergy Dance Academy
Runner-Up Ella Buskirk Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Ellie Gould Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Abby Hedberg Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Abigail Hoffmann Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Marissa Madigan [N/A]
Runner-Up Campbell Moore Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Melana Mouradian Elite Dance Academy
Runner-Up Piper Northburg Canyon Concert Ballet
Runner-Up Reese Owens Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Alexandra Palmer Shelly True Dance Academy
Runner-Up Claudia Parsons The Dance Movement
Runner-Up Reyna Pine Danceology
Runner-Up Bella Ruiz Tucson Dance Academy
Runner-Up Anorah Sanders Kemper Dance Academy
Runner-Up Devyn Sandstrum Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Sithumi Sinley Studio West Dance Center
Runner-Up Charley Teltschik Kemper Dance Academy
Runner-Up Blythe Thompson Studio West Dance Center
Runner-Up Addi Weeder Michelle Latimer Dance Academy

Junior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Bronson Dahmer Sweatshop
Winner Rylann Keaney Artistic Fusion Dance Academy
Winner Charlie MacDonald Loveland Dance and The Conservatory
Runner-Up Sky Bleeker Club Dance Studio
Runner-Up Sam Kurtz Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Jarrett McGuire Artistic Fusion Dance Academy

Teen Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Ciara Billups Michelle Latimer Dance Academy
Winner Jordyn Hubbs Michelle Latimer Dance Academy
Winner Juliette Martinez Evoke Dance Movement
Winner Marcel Owens Artistic Fusion Dance Academy
Winner Samantha Soto Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Chloe Canon Synergy Dance Academy
Runner-Up Emily Carpenter Studio West Dance Center
Runner-Up Jacey Carroll Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Bailey Geisel Boutique Dance Academy
Runner-Up Mahri Hereid Elite Dance Academy
Runner-Up Camryn Hill The Dance Movement
Runner-Up Wren Kelman Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Leah Latorra The Dance Movement
Runner-Up Fiona Nelson Studio West Dance Center
Runner-Up Grace Newell Boutique Dance Academy
Runner-Up Michelle Paige Boutique Dance Academy
Runner-Up Jacqueline Pham Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Brooklyn Reddy Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Noelle Schramm Artistic Fusion Dance Academy

Teen Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Timmy Blankenship Artistic Fusion Dance Academy
Winner Zach Cordova Michelle Latimer Dance Academy
Winner Harrison Knostman Studio West Dance Center
Winner Matthew Spangler Artistic Fusion Dance Academy
Winner TJ Williams Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Joseph Cassidy Danza Dance Academy
Runner-Up Jesse Lozano Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Vincent Maizland Studio West Dance Center
Runner-Up Michael Naffier Studio West Dance Center
Runner-Up Liam Propst Artistic Fusion Dance Academy

Senior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Erin Maybach Artistic Fusion Dance Academy
Winner Makena Sneed Boutique Dance Academy
Winner Bethany Violett Michelle Latimer Dance Academy
Winner Hannah Weinmaster Dance Dimensions
Winner Natasha Wells Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Melanie Benson Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Megan Chirco Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Caelyn Fletcher Kemper Dance Academy
Runner-Up Megan Grabau Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Phoebe Jenkins Encore Dance
Runner-Up Lilli Maples Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Faith Markovetz Encore Dance
Runner-Up Ansley Mater Classic Dance Academy
Runner-Up Kendall Napier Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Tyler Smith Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Hunter Turbyne Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Shay Ward Artistic Fusion Dance Academy

Senior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Scott Autry Kemper Dance Academy
Winner Terin Christopher Studio West Dance Center
Winner Quintin Hugate Michelle Latimer Dance Academy
Runner-Up Landan Kellim Miller's Dance Studio
Runner-Up Douglas Lehman Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Topher Shrigley Michelle Latimer Dance Academy

StandOut in Tap

Placement Dancer Studio
Winner Audrianna Allison Encore Dance
Winner Camryn Arterburn Encore Dance
Winner Elyssa Benson Dance Dimensions
Winner Isabella Broome Sweatshop
Winner Rachel Etter Encore Dance
Winner Haydn Halfacre Artistic Fusion Dance Academy
Winner Jordan Himelrick Encore Dance
Winner Camille Holland Danza Dance Academy
Winner Jenna Johar Studio West Dance Center
Winner Sydnee Kelly Encore Dance
Winner Arianna Levy Danza Dance Academy
Winner Jessica Lindholm Loveland Dance and The Conservatory
Winner Moriah Montoya Artistic Fusion Dance Academy
Winner Katherine Nehring Elite Dance Academy
Winner Savannah Schieck Classic Dance Academy
Winner Malia Schonfeld Studio West Dance Center
Winner Laetizia Ybarra Encore Dance

StandOut in Jazz

Placement Dancer Studio
Winner Madeline Alltred Rhapsody Performing Arts
Winner Mia Arias Hot Shots Dance Studio
Winner Zoe Barley Kinesis Dance Company
Winner Tatum Bates Hot Shots Dance Studio
Winner Olivia Bell Canyon Concert Ballet
Winner Sophie Broome Sweatshop
Winner Emma Broome Sweatshop
Winner Olivia Brule Westwoods Center of Performing Arts
Winner Maggie Burdine Artistic Fusion Dance Academy
Winner Tallulah Carrazzone Sweatshop
Winner Taryn Codorniz Synergy Dance Academy
Winner Vivian Corry Synergy Dance Academy
Winner Lauren Cott Boutique Dance Academy
Winner Allison Davies Westwoods Center of Performing Arts
Winner Gianna de Bastos Michelle Latimer Dance Academy
Winner Caitlyn Dennehy Artistic Fusion Dance Academy
Winner Kaylee Downey Artistic Fusion Dance Academy
Winner Brianna Fleeman Artistic Fusion Dance Academy
Winner Ryan Freeland The Dance Center
Winner Maddie Gilbert Artistic Fusion Dance Academy
Winner Cassie Greenly [N/A]
Winner Ma'Kena Hammer Shelly True Dance Academy
Winner Lisa Hansen Kinesis Dance Company
Winner Alexa Haynes Boutique Dance Academy
Winner Zoe Holland Michelle Latimer Dance Academy
Winner Sadie Hughes Canyon Concert Ballet
Winner Lizzie Ihlenfeldt Encore Dance
Winner Taylor Johnson Boutique Dance Academy
Winner Jade Juan Kinesis Dance Company
Winner Samantha Lee Boutique Dance Academy
Winner Lindsay-Claire Light Boutique Dance Academy
Winner Megan Livermore Michelle Latimer Dance Academy
Winner Isabella Ludlow Mercury Academy of Dance
Winner Maddy Lyskawa Michelle Latimer Dance Academy
Winner Lola MacLeod Boutique Dance Academy
Winner Allison Marsh Shelly True Dance Academy
Winner Zoe Maurice-Snider Boutique Dance Academy
Winner Ruby Mayeranderson Westwoods Center of Performing Arts
Winner Paloma McCurnin Contemporary Dance Academy
Winner Julia Meyer Kemper Dance Academy
Winner Morgan Militare Artistic Fusion Dance Academy
Winner Avery Miller Westwoods Center of Performing Arts
Winner Anne Nevadomski Artistic Fusion Dance Academy
Winner Presley Nichols Sweatshop
Winner Megan Noyes Michelle Latimer Dance Academy
Winner Kennedy Polovich Canyon Concert Ballet
Winner Zoey Prokopyschyn Westwoods Center of Performing Arts
Winner Nell Queenan Michelle Latimer Dance Academy
Winner Abrianna Qvale Westwoods Center of Performing Arts
Winner Carsen Rector Rhapsody Performing Arts
Winner Kinley Rex Boutique Dance Academy
Winner Allie Reynolds Contemporary Dance Academy
Winner Naomi Robbins Studio West Dance Center
Winner Nicole Schnettler Kinesis Dance Company
Winner Hope Schwanke Artistic Fusion Dance Academy
Winner Alexa Segale Michelle Latimer Dance Academy
Winner Emma Standifird Michelle Latimer Dance Academy
Winner Vinae Stillman Dance Arts Gillette
Winner Kayla Suyatna Kemper Dance Academy
Winner Audrey Truitt The Dance Center
Winner Bailey Turner The B. Box, LLC.
Winner Megan Turner Loveland Dance and The Conservatory
Winner Cadey Turner Dual Star Academy of Dance
Winner Mikella Tyler Dance Progressions
Winner Lauren Valley Boutique Dance Academy
Winner Christiana Vasquez Production Company Dance Centre
Winner Eliina Vaughn Loveland Dance and The Conservatory
Winner Brooke Wixom Danceology
Winner Kaylee Wright Artistic Fusion Dance Academy

StandOut in Ballet

Placement Dancer Studio
Winner Maddie Barrett Production Company Dance Centre
Winner Katie Berrian Metropolitan Academy of Dance
Winner Jaylee Box Contemporary Dance Academy
Winner Sam Brule Westwoods Center of Performing Arts
Winner Grace Calderoni Artistic Fusion Dance Academy
Winner Meghan Chen Michelle Latimer Dance Academy
Winner Erin Cochran Studio West Dance Center
Winner Jessie Degroff Artistic Fusion Dance Academy
Winner Megan Dietz Metropolitan Academy of Dance
Winner Kate Donnelly Danceology
Winner Avalon Fordyce The B. Box, LLC.
Winner Renee Gangwish Artistic Fusion Dance Academy
Winner Swan Gerlach Production Company Dance Centre
Winner Dylan Hartley Live 2 Dance
Winner Genevieve Holliday Michelle Latimer Dance Academy
Winner Hannah Johnson Danza Dance Academy
Winner Gracie Johnson Studio 8100
Winner Hadley Johnston Sweatshop
Winner Josie Kucharczyk Dance Institute
Winner Hannah Lewis Production Company Dance Centre
Winner Maria McDaniel Shelly True Dance Academy
Winner Hailey Nelson Artistic Fusion Dance Academy
Winner Sophia Nicolai Shelly True Dance Academy
Winner Allie Oestman Boutique Dance Academy
Winner Hannah Resley Metropolitan Academy of Dance
Winner Nani Ross [N/A]
Winner Erin Shin Classic Dance Academy
Winner Grace Souchuk Artistic Fusion Dance Academy
Winner Dylan Wallis Studio 8100
Winner Averie Zumalt Production Company Dance Centre

Die Hard Dancer

Placement Dancer Faculty Studio
Winner Lucia Brown Stacey Tookey Danza Dance Academy
Winner Anthony Dicciardello Travis Wall Artistic Fusion Dance Academy
Winner Eve Edwards Ray Leeper Production Company Dance Centre
Winner Saige Fell Channing Cooke Elite Dance Academy
Winner Becca LiPuma Jason Parsons Studio West Dance Center
Winner Moriah Montoya Anthony Morigerato Artistic Fusion Dance Academy
Winner Isabella Nava Will Loftis Encore Dance
Winner Olivia Oestman Kim McSwain Boutique Dance Academy
Winner Taylor Piper Denise Wall Westwoods Center of Performing Arts
Winner Moriah Presley Chebar Williams Canyon Concert Ballet
Winner Annika Rouse Kenny Wormald Shelly True Dance Academy

StandOut in Hip-Hop

Placement Dancer Studio
Winner Sarah Bligh Elite Dance Academy
Winner Layne Bulik Kemper Dance Academy
Winner Amie Cai Michelle Latimer Dance Academy
Winner Charli DeGraff Studio 8100
Winner Delaney Dietsch Westwoods Center of Performing Arts
Winner Lily Dwyer Elite Dance Academy
Winner Skylar Evans Kemper Dance Academy
Winner Ashlyn Evans Production Company Dance Centre
Winner Carlie Fajardo Westwoods Center of Performing Arts
Winner Brynna Goodwin Michelle Latimer Dance Academy
Winner Jacqueline Lazier Studio 8100
Winner Avery McGrath Live 2 Dance
Winner Hailey Morales Synergy Dance Academy
Winner Eric Narvaez Encore Dance
Winner Daede Ott Michelle Latimer Dance Academy
Winner Avery Phillips Boutique Dance Academy
Winner Sara Reder Artistic Fusion Dance Academy
Winner Maclaine Reeder Artistic Fusion Dance Academy
Winner Victoria Romero Artistic Fusion Dance Academy
Winner Annika Rouse Shelly True Dance Academy
Winner Zaria Rouse Shelly True Dance Academy
Winner Samuel Stull Encore Dance
Winner Presleigh Swanson Summit Dance Academy
Winner Anna Thorson Boutique Dance Academy