Albuquerque Results

Albuquerque Info

Studio Pick

Studio Routine
Dance With Me Worth It
Studio One Arizona Dance Company Tap Session
AnnMarie's Dance Academy One Way Or Another
Sandra's School of Dance Not About You
Triple Threat Performing Arts A New World
Dance in the Rockies Sleepers

Best NU Group (Nubies)

Studio Routine
Sandra's School of Dance Perm
Studio One Arizona Dance Company Dear Future Husband

Best NU Group (Mini)

Studio Routine
Kemper Dance Academy Birthday Party
Studio One Arizona Dance Company Standing in the Way of the Light
Sandra's School of Dance The Seven
Triple Threat Performing Arts Transformers

Best NU Group (Junior)

Studio Routine
The Academy Work Me Down
Dance in the Rockies Sandcastles
Desert Eagle Productions Dance Studio Slumber Party

Best NU Group (Teen)

Studio Routine
Studio One Arizona Dance Company Tap Session
Sandra's School of Dance Not About You
Kemper Dance Academy The Way You Make Me Feel
Triple Threat Performing Arts A New World
Desert Eagle Productions Dance Studio Resurrection

Best NU Group (Senior)

Studio Routine
Kemper Dance Academy Two Step
Sandra's School of Dance Dangerous
Dance in the Rockies Sleepers

Best NU Group (Open)

Studio Routine
Desert Eagle Productions Dance Studio You Say

nubie • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st City Lights  (Alana Murrieta)  Sandra's School of Dance
2nd Friend Like Me  (Keirstyn Lucero)  AnnMarie's Dance Academy
3rd Ain't No Other Man  (Jaleigh'a Frost)  Amarillo Performing Arts Center
3rd Ooh LA LA  (Tenley Anthony)  The Academy
4th Car Wash  (Charlotte Colwill)  The Academy
5th Flowers  (Evelyn Aguirre)  AnnMarie's Dance Academy
6th Puttin On the Ritz  (Monica Tafoya)  AnnMarie's Dance Academy
7th Over the Rainbow  (Mia Sanchez)  Dance With Me
7th Lost Boy  (Rayven Ward)  Dance With Me
7th Lip Gloss  (Kierrah Zander)  Kemper Dance Academy
8th Mambo  (Gabriella Bonilla)  Amarillo Performing Arts Center

nubie • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Way Down We Go Studio One Arizona Dance Company
2nd Blue Jeans AnnMarie's Dance Academy
3rd Kid In A Candy Store Rising Stars Dance Studio

nubie • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Perm Sandra's School of Dance
2nd Dear Future Husband Studio One Arizona Dance Company
3rd Super Mix Sandra's School of Dance

nubie • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Dreamgirls AnnMarie's Dance Academy
2nd Dream Team AnnMarie's Dance Academy

nubie • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Sweet Like Cola Sandra's School of Dance

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st The Path  (Elliana Walmsley)  Master Ballet Academy
2nd Archangel  (Rachel Loiselle)  Club Dance Studio
3rd Unveiled Lullaby  (Addison Middleton)  Signature Dance Academy
3rd Through Time  (Bella Sor)  Club Dance Studio
3rd Passacaglia  (Crystal Huang)  Yoko's Dance and Performing Arts Academy
4th The Tide  (Delaney Taylor)  Club Dance Studio
5th Dimming Light  (Olivia Benyamin)  Club Dance Studio
6th Hurricane  (Isabella Lynch)  Club Dance Studio
7th Confine  (Olivia Bell)  Club Dance Studio
8th Put On A Happy Face  (Erin Gosau)  Fishback Studio of the Dance
9th Solitude  (Ethan Huang)  Yoko's Dance and Performing Arts Academy
10th The Juice  (Bellalia Killebrew)  Triple Threat Performing Arts

mini • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Skin and Bones Club Dance Studio
2nd Go In Sevens Yoko's Dance and Performing Arts Academy
3rd Hit the Road Jack Sandra's School of Dance

mini • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Standing in the Way of the Light Studio One Arizona Dance Company
2nd The Seven Sandra's School of Dance
3rd Follow the Leader Studio One Arizona Dance Company

mini • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Birthday Party Kemper Dance Academy
2nd Go Get It Sandra's School of Dance
3rd Madonna Dance With Me

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Answer  (Milla Fabirkiewicz)  Club Dance Studio
2nd Deteriorate  (Alexis Adair)  Club Dance Studio
3rd The Mind  (Paige Kracht)  Club Dance Studio
4th Shadow Journal  (Chloe Sloan)  Club Dance Studio
4th Sleep  (Emma Cilke)  Fishback Studio of the Dance
5th Found  (Caitlin Colohan)  Artistic Fusion Dance Academy
5th Headless  (Jonah Benyamin)  Club Dance Studio
5th Forever  (Isabel Reese)  Paragon Dance Centre
6th National  (Anthony Curley)  Candance
7th Resistance  (Brielle Creamer)  Michelle Latimer Dance Academy
8th That Home  (Nevaeh Erni)  Sandra's School of Dance
9th Human  (Preslie Sease)  The Academy
10th Queen Bee  (Katie Paulus)  McCoy Rigby Conservatory of the Arts

junior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Surrender Sandra's School of Dance
1st Loca Triple Threat Performing Arts
2nd Alright Dance in the Rockies
2nd Rolex Triple Threat Performing Arts
3rd Jewels Variation from Sleeping Beauty Magnify Dance Center
3rd Girls Sandra's School of Dance

junior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Ew! The Academy
2nd Sandcastles Dance in the Rockies
3rd Slumber Party Desert Eagle Productions Dance Studio

junior • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Dock of the Bay The Academy
2nd I'll Do Better Dance in the Rockies
3rd Light It Up Dance in the Rockies

junior • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Work Me Down The Academy
2nd Michael Jackson Dance With Me

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Waltzer  (Liv Luger)  Dance Connection Scottsdale
2nd Outside Self  (Madalin Autry)  Michelle Latimer Dance Academy
2nd Quiereme  (Jemoni Powe)  Academy of Nevada Ballet Theatre
3rd Loud Silence  (Jenn Gamma)  Club Dance Studio
4th Withered  (Chloe Canon)  Michelle Latimer Dance Academy
4th Ne Me Quitte Pas  (Dabria Aguilar)  Dance Conservatory of Charleston
5th Bury Me  (Makenna Taylor)  Club Dance Studio
5th Lav & Velvet  (Mariyah Hawkins)  Triple Threat Performing Arts
5th Triumph Of Spring  (Carolina Centenera)  Fishback Studio of the Dance
6th Ascension  (Aubrey Feuerstein)  Club Dance Studio
7th Time  (Dylan Jacobs)  Fishback Studio of the Dance
8th Something American  (Sparkles Lund)  Dello's Performing Arts Center
9th The Raid  (Kaya Walsh)  Club Dance Studio
10th Stranded  (Charley Teltschik)  Kemper Dance Academy
10th Wide Open  (Sophia Benyamin)  Club Dance Studio
10th Gale Song  (Ashley Schrader)  Studio One Arizona Dance Company
10th Guided By The Sun  (Stella Willoughby )  Michelle Latimer Dance Academy

teen • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Upon Reflection Michelle Latimer Dance Academy
2nd The Universe Within Fishback Studio of the Dance
3rd In Visions Michelle Latimer Dance Academy

teen • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Tap Session Studio One Arizona Dance Company
2nd The Way You Make Me Feel Kemper Dance Academy
3rd Land of 1000 Dances Studio One Arizona Dance Company

teen • line

Place Routine/Dancer Studio
1st Not About You Sandra's School of Dance
2nd Skeletons Sandra's School of Dance
3rd Apedalise Dance in the Rockies

teen • extended line

Place Routine/Dancer Studio
1st Feel the Funk Studio One Arizona Dance Company
2nd A New World Triple Threat Performing Arts
3rd The Heist Sandra's School of Dance

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Light Blooms Into Hollow Space  (Scott Autry)  Michelle Latimer Dance Academy
1st Lovely Head  (Lucy Vallely)  Westside Dance Project
2nd Epiphany  (Hayleigh Patterson)  Fishback Studio of the Dance
2nd Descend From Now  (Bethany Violett)  Michelle Latimer Dance Academy
3rd We Used to Be  (Liam Propst)  Artistic Fusion Dance Academy
4th &Burn  (Ariana Santistevan)  Triple Threat Performing Arts
5th 5 a.m.  (Halle Hibbits)  Sandra's School of Dance
6th Wonder  (Michele Carver)  Dance in the Rockies
6th In Separation  (Ashlyn Burnett)  Michelle Latimer Dance Academy
7th Touch  (Savanah Skaggs)  AnnMarie's Dance Academy
7th Landfill  (Delaney Timlin)  Sandra's School of Dance
8th That's It, I Quit, I'm Moving On  (Mary Rose Campos)  Fishback Studio of the Dance
9th My Soul Responding  (Maddison Schickel)  Studio One Arizona Dance Company
10th Drove All Night  (Sophie Kairalla)  Dance in the Rockies

senior • duo/trio

Place Routine/Dancer Studio
1st Dark Minds Sandra's School of Dance
2nd Moving Up Studio One Arizona Dance Company
3rd Woman's Work Dance in the Rockies

senior • group

Place Routine/Dancer Studio
1st Two Step Kemper Dance Academy
2nd Dangerous Sandra's School of Dance
3rd SSD Improv Sandra's School of Dance

open • group

Place Routine/Dancer Studio
1st You Say Desert Eagle Productions Dance Studio

nubie • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Super Mix Sandra's School of Dance

nubie • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Kokomo Studio One Arizona Dance Company

nubie • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Lego House Triple Threat Performing Arts

nubie • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Little Red Riding Hood Sandra's School of Dance

nubie • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Perm Sandra's School of Dance

mini • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Dance of the Little Swans Magnify Dance Center

mini • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Turning Page Studio One Arizona Dance Company

mini • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Birthday Party Kemper Dance Academy

mini • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Follow the Leader Studio One Arizona Dance Company

mini • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Cosmic Love AnnMarie's Dance Academy

mini • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Feel it Still Sandra's School of Dance

mini • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Standing in the Way of the Light Studio One Arizona Dance Company

junior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Lincoln Legacy Dance With Me

junior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Sandcastles Dance in the Rockies

junior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Slumber Party Desert Eagle Productions Dance Studio

junior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Work Me Down The Academy

junior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Dock of the Bay The Academy

junior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Michael Jackson Dance With Me

junior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st Improv SSD Sandra's School of Dance

teen • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Caverns Kemper Dance Academy

teen • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Feel the Funk Studio One Arizona Dance Company

teen • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Not About You Sandra's School of Dance

teen • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Brother Dance in the Rockies

teen • musical theatre

Place Routine/Dancer Studio
1st Kings of New York Desert Eagle Productions Dance Studio

teen • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st Havana Sandra's School of Dance

teen • tap

Place Routine/Dancer Studio
1st Tap Session Studio One Arizona Dance Company

senior • ballet

Place Routine/Dancer Studio
1st Bound Canutillo High School

senior • contemporary

Place Routine/Dancer Studio
1st Sleepers Dance in the Rockies

senior • hip-hop

Place Routine/Dancer Studio
1st Two Step Kemper Dance Academy

senior • jazz

Place Routine/Dancer Studio
1st Dangerous Sandra's School of Dance

senior • lyrical

Place Routine/Dancer Studio
1st Here Dance in the Rockies

senior • specialty

Place Routine/Dancer Studio
1st The Way I Do Kemper Dance Academy

senior • improvisation

Place Routine/Dancer Studio
1st SSD Improv Sandra's School of Dance

Mini Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Olivia Bell Club Dance Studio
Winner Maliah Hamilton The Academy
Winner Rachel Loiselle Club Dance Studio
Winner Addison Middleton Signature Dance Academy
Winner Delaney Taylor Club Dance Studio
Runner-Up Minnie Fauteck Triple Threat Performing Arts
Runner-Up Adrianna Kashman The Academy
Runner-Up Maya Loureiro West Coast School of the Arts
Runner-Up Kaitie Nagle Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Bella Sor Club Dance Studio
Runner-Up Eve Trahey Kemper Dance Academy
Runner-Up Violet Vande-Voorde Kemper Dance Academy
Runner-Up Bradleigh Wilson Revolution Elite Dance
Runner-Up Marisa Witwer Sandra's School of Dance
Runner-Up Ava Wonarowicz McCoy Rigby Conservatory of the Arts

Mini Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Landon Incorvaia DanceSpace Performing Arts Academy
Winner Marius Moffitt Kemper Dance Academy
Runner-Up Dylan Lippold Studio One Arizona Dance Company

Junior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Emma Cilke Fishback Studio of the Dance
Winner Caitlin Colohan Artistic Fusion Dance Academy
Winner Brielle Creamer Michelle Latimer Dance Academy
Winner Emilie Duvall Sandra's School of Dance
Winner Nevaeh Erni Sandra's School of Dance
Winner Milla Fabirkiewicz Club Dance Studio
Winner Daylyn Lucky Club Dance Studio
Runner-Up Emersyn Dickson Center Stage Performing Arts Studio
Runner-Up Ashley Forrest Dance in the Rockies
Runner-Up Natalie Hawkins The Academy
Runner-Up Lexy Linn The Edge
Runner-Up Karin Lujan Triple Threat Performing Arts
Runner-Up Hailey Nelson Artistic Fusion Dance Academy
Runner-Up Katie Paulus McCoy Rigby Conservatory of the Arts
Runner-Up Isabel Reese Paragon Dance Centre
Runner-Up Chloe Sloan Club Dance Studio
Runner-Up Kaylena Timlin Sandra's School of Dance
Runner-Up Emily Vencill Magnify Dance Center

Junior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Anthony Curley Candance

Teen Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Dabria Aguilar Dance Conservatory of Charleston
Winner Chloe Canon Michelle Latimer Dance Academy
Winner Jenn Gamma Club Dance Studio
Winner Liv Luger Dance Connection Scottsdale
Runner-Up Sophia Benyamin Club Dance Studio
Runner-Up Carolina Centenera Fishback Studio of the Dance
Runner-Up Courtney Coulombe [N/A]
Runner-Up Lauren Crowley Fishback Studio of the Dance
Runner-Up Aubrey Feuerstein Club Dance Studio
Runner-Up Brooke Grabosch Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Mariyah Hawkins Triple Threat Performing Arts
Runner-Up Marley Heath Club Dance Studio
Runner-Up Sparkles Lund Dello's Performing Arts Center
Runner-Up Maia Rogers Club Dance Studio
Runner-Up Ashley Schrader Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Taylor Specketer Artistic Fusion
Runner-Up Kaya Walsh Club Dance Studio
Runner-Up Stella Willoughby Michelle Latimer Dance Academy

Teen Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Jemoni Powe Academy of Nevada Ballet Theatre
Runner-Up Ryan Cooper The Vibe Dance Center
Runner-Up Dylan Jacobs Fishback Studio of the Dance
Runner-Up Cooper Smith Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up David Wade Triple Threat Performing Arts

Senior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Halle Hibbits Sandra's School of Dance
Runner-Up Mary Rose Campos Fishback Studio of the Dance
Runner-Up Ruth Dickson Dance in the Rockies
Runner-Up Sophie Kairalla Dance in the Rockies
Runner-Up Julia Milligan Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Kacie Minifield Kemper Dance Academy
Runner-Up Ariana Santistevan Triple Threat Performing Arts
Runner-Up Delaney Timlin Sandra's School of Dance

Senior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Chad Eastman Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Malakai Garcia AnnMarie's Dance Academy
Runner-Up Blake Gregory Studio One Arizona Dance Company
Runner-Up Liam Propst Artistic Fusion Dance Academy

StandOut in Musical Theater

Placement Dancer Studio
Winner Finley Altman Sandra's School of Dance
Winner Olivia Anthony The Academy
Winner Brenna Aspinwall Studio One Arizona Dance Company
Winner Kaley Caldwell The Academy
Winner Brooke Dixon Dance With Me
Winner Hannah Dormer The Academy
Winner Aspen Eidem Fishback Studio of the Dance
Winner Arina Gancicova-Pickard Sandra's School of Dance
Winner Hannah Gilchrest Revolution Elite Dance
Winner Brooke Gonzales Amarillo Performing Arts Center
Winner Jacey Hill Revolution Elite Dance
Winner Kaya Howard Sandra's School of Dance
Winner Vasiliki Katsorida UWC
Winner Alyson Lee Sandra's School of Dance
Winner Aspen Lynch Club Dance Studio
Winner Jaidyn Martinez Sandra's School of Dance
Winner Raylynn Mendoza [N/A]
Winner Ellsie Schrader Studio One Arizona Dance Company
Winner Morgan Szpunar Kemper Dance Academy
Winner Madison Szpunar Kemper Dance Academy

StandOut in Tap

Placement Dancer Studio
Winner Madalin Autry Michelle Latimer Dance Academy
Winner Isabela Baltierrez Studio One Arizona Dance Company
Winner Riley Broka Studio One Arizona Dance Company
Winner Parker Fauteck Triple Threat Performing Arts
Winner Taylor Fry Studio One Arizona Dance Company
Winner Sarahi Fuentes Studio One Arizona Dance Company
Winner Kirin Hoechenedel Triple Threat Performing Arts
Winner Ethan Huang Yoko's Dance and Performing Arts Academy
Winner Finnegan McKelvey Triple Threat Performing Arts
Winner Hailey Pugliese Studio One Arizona Dance Company
Winner Maddison Schickel Studio One Arizona Dance Company
Winner Reanna Schrader Studio One Arizona Dance Company
Winner Lauren Solvesky Sandra's School of Dance
Winner Megan Thomas Fishback
Winner Emma Wright Fishback Studio of the Dance

StandOut in Jazz

Placement Dancer Studio
Winner Amelie Adney Studio One Arizona Dance Company
Winner Sydney Adsit The Academy
Winner Neda Aliakbar The Academy
Winner Paige Amos Triple Threat Performing Arts
Winner Marcos Andazola Desert Eagle Productions Dance Studio
Winner Leah Barone Sandra's School of Dance
Winner Analycia Benavidez Triple Threat Performing Arts
Winner Samantha Brock Dance in the Rockies
Winner Althea Bromiley Dance in the Rockies
Winner Michele Carver Dance in the Rockies
Winner Janessa Cazares Sandra's School of Dance
Winner Addison Cote The Academy
Winner Atticus Cruz AnnMarie's Dance Academy
Winner Bruce Cudkowicz Dance in the Rockies
Winner Aurianna Frost Amarillo Performing Arts Center
Winner Sophia Garcia Dance With Me
Winner Cayman Guay Triple Threat Performing Arts
Winner Olivia Hawkins The Academy
Winner Bailey Johnson Sandra's School of Dance
Winner Ashlee Juarez Triple Threat Performing Arts
Winner Jordyn Kemper Kemper Dance Academy
Winner Willa Mac Ban The Academy
Winner Serin McGuire Kemper Dance Academy
Winner Calista Mclaurin Revolution Elite Dance
Winner Julia Meyer Kemper Dance Academy
Winner Landon Miner Magnify Dance Center
Winner Indika Ortiz Sandra's School of Dance
Winner Amanda Peabody Fishback Studio of the Dance
Winner Andrea Pineda Desert Eagle Productions Dance Studio
Winner Avery Pratt Kemper Dance Academy
Winner Dominic Pugh Dance With Me
Winner Abril Quezada T&D Academy
Winner Siena Roach The Academy
Winner Courtney Sawaya Triple Threat Performing Arts
Winner Logynn Schickel Studio One Arizona Dance Company
Winner Areana Shaw Amarillo Performing Arts Center
Winner Mackenzie Sila AnnMarie's Dance Academy
Winner Sway Smith Sandra's School of Dance
Winner Makenna Taylor Club Dance Studio
Winner Alexandria Torrez Triple Threat Performing Arts

StandOut in Ballet

Placement Dancer Studio
Winner Olivia Benyamin Club Dance
Winner Ella Dickman Fishback Studio of the Dance
Winner Marina Einstein Bobbie's School of Performing Arts
Winner Trinity Harbaugh Magnify Dance Center
Winner Crystal Huang Yoko's Dance and Performing Arts Academy
Winner Lauren Limas The Edge
Winner Isabella Lynch Club Dance Studio
Winner Riley Meng Sandra's School of Dance
Winner Kailey Parker Franklin High School
Winner Selah Perkins Triple Threat Performing Arts
Winner Anorah Sanders Kemper Dance Academy
Winner Ariana Schmidt Studio One Arizona Dance Company
Winner Jacquelyn St.Clair Sandra's School of Dance
Winner Kayla Suyatna Kemper Dance Academy
Winner Isabella Sy Fishback Studio of the Dance
Winner Rowen Terlesky Magnify Dance Center
Winner Avery Trammell Dance in the Rockies
Winner Penny Wharff Revolution Elite Dance

StandOut in Hip-Hop

Placement Dancer Studio
Winner Cassandra Batchelar Sandra's School of Dance
Winner Nicole Dickson Sandra's School of Dance
Winner Brenna Elser Amarillo Performing Arts Center
Winner Makena Hulliger Sandra's School of Dance
Winner Bellalia Killebrew Triple Threat Performing Arts
Winner Zayda Mestas Dance in the Rockies
Winner Mikayla Phillips Amarillo Performing Arts Center
Winner Alejandra Rojero Desert Eagle Productions Dance Studio
Winner Preslie Sease The Academy
Winner Savanah Skaggs AnnMarie's Dance Academy
Winner Gabi Smith Dance in the Rockies
Winner Jaxon Sosa-Jeanty Sandra's School of Dance
Winner Monica Tafoya AnnMarie's Dance Academy
Winner Grace Wilkins Fishback Studio of the Dance

Die Hard Dancer

Placement Dancer Faculty Studio
Winner Patrick Alonzo Lindsay Leuschner Sandra's School of Dance
Winner George Avalos Jason Parsons Desert Eagle Productions Dance Studio
Winner Layne Bulik Ray Leeper Kemper Dance Academy
Winner Jaleigh'a Frost Mark Meismer Amarillo Performing Arts Center
Winner Kinley Kennemur Travis Wall Revolution Elite Dance
Winner Alessandra Marcus Chantel Aguirre The Academy
Winner Zion Mendoza Tawanna Hall-Charlton [N/A]
Winner Hannah Roberts Kristen Gorski The Academy
Winner Bayli Schickel Anthony Morigerato Studio One Arizona Dance Company