Toronto Results

Toronto Info

mini • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st No Angel  (Casey Tran)  The Dance Zone
1st Breaking Down  (Emily Armstrong)  YYC Dance Project
2nd Cooler Than Me  (Daniel Tamburro)  Evolution Dance Studio
3rd Dreams to Dream  (Denise Banitaghi)  Evolution Dance Studio
4th On Broadway  (Mishel Fux)  Evolution Dance Studio

junior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Savage Beauty  (Bella Klassen)  YYC Dance Project
2nd Rhythm Is My Business  (Catrina Cuadra)  The Dance Zone
3rd The Beauty Inside  (Madison Moonan)  LIV Travel Dance Company
4th Running with the Wolves  (Kayla LaVine)  Tawn Marie's Dance Centre
5th Bloom  (Alex Rechichi)  Premiere Dance Inc
5th Unheard  (Paige Westbrook)  Evolve Dance Complex
6th Valerie  (Ariana Stornelli)  Dance Surge
7th Everybody Wants to be a Cat  (Angel Di Martino-Palladino)  A2Y Dance Inc.
8th Model of the Universe  (Ava Simas)  Nancy Pattison's Dance World
9th Halo  (Sabrina Tamburro)  Evolution Dance Studio
10th Between The Wars  (Alex McCoy)  Generation Dance Studio

teen • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Thaw  (Megan LeBlanc)  Kali Andrews Dance Company
2nd This Existence  (Kyle Clinton)  CORE Dance Project Inc
3rd Vanishing  (Taryn Miller)  YYC Dance Project
4th Wade In The Water  (Eden Jacobs)  Dance Surge
5th Gloomy Sunday  (Morgan Perschy)  Triple Threat Dance Company
6th Still  (Isabella Febbraro)  Studio 19 Dance Complex
7th Don't Stop the Music  (Claude Labuschagne)  Dance Surge
8th Sorrow Sounds  (Kayleigh Dobbs)  Xpressions Creative Dance
9th On The Inside  (CJ Sapad)  Generation Dance Studio
9th Eyes Shut  (Amber Standing)  YYC Dance Project
10th Finding Light  (Daniel Vargas)  The Dance Zone

senior • solo

Place Routine/Dancer Studio
1st Resistance  (Makayla Ryan)  Body Language Dance Company
2nd Evade  (Shaelene Standing)  YYC Dance Project
3rd Figure 8  (Krizia Schepis)  The NINE Dance Academy
4th Be Still  (Grayson Lutes)  Bonnie Kilburn's Dance Center
5th Tell Me Beautiful Lies  (Alex Thaler)  Star Performance Academy
6th Send My Love  (Dominique Labuschagne)  Dance Surge
7th My Demons  (Aaron Lemay)  Star Performance Academy
8th Piece by Piece  (Destiny Rettinger)  Let's Dance Ltd
9th That Medley  (Maddison Eby)  Star Performance Academy
10th I Am Yours  (Hayley Rourke)  Star Performance Academy

Mini Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Lucy Charlton Elite Danceworx
Winner Sierra Drayton Elite Danceworx
Winner Isabella Rechichi Premiere Dance Inc
Runner-Up Denise Banitaghi Evolution Dance Studio
Runner-Up Zada Britton Vlad's Dance Company
Runner-Up Alyssa Carpeneto Performing Dance Arts
Runner-Up Sophia DelPrete Art & Soul Dance Company
Runner-Up Brianna Dillett Canadian Dance Company
Runner-Up Julliana Gould The Dance Academey Of Barrie
Runner-Up Olivia Granic Canadian Dance Company
Runner-Up Abby Harjono Elite Danceworx
Runner-Up Chloe Hogan Canadian Dance Company
Runner-Up Genevieve Iantorno Canadian Dance Company
Runner-Up Julianne Ip Vlad's Dance Company
Runner-Up Ariel Levitt The Dance Zone
Runner-Up Lorelai McCulloch Little Red Dance Studio
Runner-Up Hayley Molloy Let's Dance Ltd
Runner-Up Priya Patkar Vlad's Dance Company
Runner-Up Nicky Paura Vlad's Dance Company
Runner-Up Ayva Pelissier Premier Dance Inc
Runner-Up Kayla Piccirillo Art & Soul Dance Company
Runner-Up Samantha Rappitt Elite Danceworx
Runner-Up Kate Roman Canadian Dance Company
Runner-Up Andrea Saratsiotis Performing Dance Arts
Runner-Up Emma Smith Elite Danceworx
Runner-Up Taylor Smith Elite Danceworx
Runner-Up Olivia Tramonte Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Kaitlyn Tran The Dance Zone
Runner-Up Katherine Volkova Canadian Dance Company
Runner-Up Hailey Vultao Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Mackenzie Worts Elite Danceworx

Mini Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Stefano Bonomo Elite Danceworx
Runner-Up Tristan Gerzon The Dance Zone
Runner-Up Kaden Golding Elite Danceworx
Runner-Up Wyatt Moss Bojangles Dance Arts
Runner-Up Jason Patryluk Canadian Dance Company
Runner-Up Andrew Steinberg Canadian Dance Company
Runner-Up Talen Tsigaris Elite Danceworx
Runner-Up Liam Wignall The NINE Dance Academy
Runner-Up Brandon Yoo Canadian Dance Company
Runner-Up Timothy Zvifel Vlad's Dance Company

Junior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Courtney Lam Elite Danceworx
Winner Emma Levitt The Dance Zone
Winner Alex Rechichi Premiere Dance Inc
Winner Jezzaeyah Slack Joanne Chapman School of Dance
Winner Jaden Yoo Canadian Dance Company
Runner-Up Megan Adach Canadian Dance Company
Runner-Up Caitlin Barton A2Y Dance Inc
Runner-Up Samantha Bergman Canadian Dance Company
Runner-Up Naomi Bowen Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Madison Carby Canadian Dance Company
Runner-Up Julia Carpeneto Performing Dance Arts
Runner-Up Jenna Catanzaro Vlad's Dance Company
Runner-Up Madison Cunha Canadian Dance Unit
Runner-Up Lauren D'Arsie Let's Dance Ltd.
Runner-Up Angel Di Martino-Palladino A2Y Dance Inc.
Runner-Up Julia Fishman Vlad's Dance Company
Runner-Up Chlea Giguere Elite Danceworx
Runner-Up Yasmina Granic Canadian Dance Company
Runner-Up Tiore Hamilton Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Kohana Haque Art & Soul Dance Company
Runner-Up Lilli Jankovich Canadian Dance Company
Runner-Up Olivia Koren Canadian Dance Company
Runner-Up Kayla LaVine Tawn Marie's Dance Centre
Runner-Up Evelyn Lombardi Canadian Dance Unit
Runner-Up Jade Lyn Elite Danceworx
Runner-Up Kendra McAnuff Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Alex McCoy Generation Dance Studio
Runner-Up Martina Morello Evolution Dance Studio
Runner-Up Leah Moses Vlad's Dance Company
Runner-Up Sofia Natale Art & Soul Dance Company
Runner-Up Tabitha Nitsopoulos Vlad's Dance Company
Runner-Up Skye Parsons LIV Travel Dance Company
Runner-Up Erica Pickering Canadian Dance Company
Runner-Up Sabrina Rosati Canadian Dance Unit
Runner-Up Sarina Sanna Art & Soul Dance Company
Runner-Up Gracie Serber Performing Dance Arts
Runner-Up Ava Simas Nancy Pattison's Dance World
Runner-Up Isabella Vaglica Art & Soul Dance Company
Runner-Up Ivanna Vaitkus The NINE Dance Academy
Runner-Up Michelle Visconti Dance Inc.
Runner-Up Emmy Want Canadian Dance Company
Runner-Up Paige Westbrook Evolve Dance Complex
Runner-Up Ruby Yang Vlad's Dance Company

Junior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Jackson Foley Performing Dance Arts
Winner Tristan Ianiero Art & Soul Dance Company
Winner Kai Podruzny Canadian Dance Company
Runner-Up Aidan Bell Canadian Dance Company
Runner-Up Gavin Davis Canadian Dance Company
Runner-Up Connor Fortin A2Y Dance Inc.
Runner-Up Logan Hand Canadian Dance Company
Runner-Up Brandon Ng Elite Danceworx
Runner-Up Alexandru Stoica Canadian Dance Company
Runner-Up Brayden Tokarski Elite Danceworx

Teen Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Amy Benedetto Hackworth School of Performing Arts
Winner Madison Foley Performing Dance Arts
Winner Morgan Perschy Triple Threat Dance Company
Winner Amy Relf Vlad's Dance Company
Winner Kelis Robinson Elite Danceworx
Winner Emily Roman Canadian Dance Company
Runner-Up Suriya Allain Little Red Dance Studio
Runner-Up Isabella Baldino Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Sophia Carbone Art & Soul Dance Company
Runner-Up Madeline Cesario Joanne Chapman School of Dance
Runner-Up Olivia DiPietrantonio Canadian Dance Unit
Runner-Up Ashley Doel A2Y Dance Inc
Runner-Up Lexa Edelstein Elite Danceworx
Runner-Up Hailey Fauchere Elite Danceworx
Runner-Up Flora Ferguson Sean Boutilier Academy of Dance Etobicoke
Runner-Up Erin Ford Canadian Dance Company
Runner-Up Denise Goping Canadian Dance Company
Runner-Up Aysia Ianiero Art & Soul Dance Company
Runner-Up Brooklyn Lipke Elite Danceworx
Runner-Up Jade Lowry Canadian Dance Unit
Runner-Up Bryanna Moore Little Red Dance Studio
Runner-Up Julia Novakovic Canadian Dance Company
Runner-Up Isabella Pereira Performing Dance Arts
Runner-Up Payton Rix Canadian Dance Company
Runner-Up Deanna Romano Performing Dance Arts
Runner-Up Racquel Sherlock C.B. Dance Academy
Runner-Up Brooklyn Slade Canadian Dance Company
Runner-Up Joselle Solarino Elite Danceworx
Runner-Up Courtney Sprunt Pevnev Ballet Academy
Runner-Up Ella Staios Canadian Dance Company
Runner-Up Sierra Wignall The NINE Dance Academy
Runner-Up Makenzie York Dance FX
Runner-Up Marlee Young The Dance Corps

Teen Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Nathaniel Belnavis-Wright C.B. Dance Academy
Winner Murphy Lee Performing Dance Arts
Winner Jackson Lee Performing Dance Arts
Winner Julian Lombardi Canadian Dance Unit
Winner Findlay McConnell Elite Danceworx
Winner Tyler Smith Vlad's Dance Company
Runner-Up Colin Akin Time to Dance
Runner-Up Thomas Gonzales LIV Travel Dance Company
Runner-Up Araiius McCaughin Vlad's Dance Company
Runner-Up Moses Rankine Vlad's Dance Company
Runner-Up Daniel Vargas The Dance Zone

Senior Female BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Megan Caines Vlad's Dance Company
Winner Ashley Coulson Sean Boutilier Academy of Dance
Winner Payton Johnson Jean Leigh Academy of Dance
Winner Jessy Lipke Elite Danceworx
Runner-Up Mackenzie Barnabe [N/A]
Runner-Up Samantha Aparicio Canadian Dance Unit
Runner-Up Olivia Berton Performing Dance Arts
Runner-Up Kaylee Cacciotti Happiness is...Dancing
Runner-Up Hannah Doel A2Y Dance Inc
Runner-Up Madeline Friel Carol Kitchen's Dance Centre
Runner-Up CeCe Gangemi Little Red Dance Studio
Runner-Up Pauline Karabelas Vlad's Dance Company
Runner-Up Noelle Natale Canadian Dance Unit
Runner-Up Taylor Paton A2Y Dance Inc.
Runner-Up Kyla Richardson Canadian Dance Unit
Runner-Up Krizia Schepis The NINE Dance Academy
Runner-Up Jenna Shortt Dance Expressions de Danse
Runner-Up Alexandra Shovlin Canadian Dance Company
Runner-Up Justine Tooth Vlad's Dance Company
Runner-Up Kylie Walker Canadian Dance Company

Senior Male BreakOut Artist

Placement Dancer Studio
Winner Tyler Hutchings Elite Danceworx
Winner Josh Lamb Canadian Dance Company
Winner Michael Novitski Vlad's Dance Company
Winner Brian Ross Canadian Dance Company
Runner-Up Aaron Lemay Star Performance Academy
Runner-Up Grayson Lutes Bonnie Kilburn's Dance Center
Runner-Up Kyle Poland Performing Dance Arts
Runner-Up Michael Rayson The Bisland Dance Centre Inc
Runner-Up Noah Rosa Elite Danceworx
Runner-Up Ben Tracz Sean Boutilier Academy of Dance
Runner-Up Noah Zulfikar Canadian Dance Company

StandOut in Tap

Placement Dancer Studio
Winner Courtney Barnabe [N/A]
Winner Madelaine Basso The Dance Zone
Winner Kaja Beljo Happiness is...Dancing
Winner Francesca Biondi Happiness is...Dancing
Winner Mikayla Branco All 4 One Dance Company
Winner Adriana Caruso Canadian Dance Unit
Winner Catrina Cuadra The Dance Zone
Winner Vienna Del Mastro Canadian Dance Company
Winner Dianna Farfaras All 4 One Dance Company
Winner Jasmine Fauchere Elite Danceworx
Winner Kate Ford Canadian Dance Company
Winner Stephanie Godfrey Somerville Dance Academy
Winner Emma Good Ireland Academy of Dance
Winner Cassidy Grossi The NINE Dance Academy
Winner Olivia Hagen Happiness is...Dancing
Winner Hope Heaphy Happiness is...Dancing
Winner Eden Jacobs Dance Surge
Winner Claude Labuschagne Dance Surge
Winner Anna Lou C.B. Dance Academy
Winner Leah Moscarella Canadian Dance Unit
Winner Jordan Occhiuto Emotion Dance Company
Winner Kennedy Patterson Emotion Dance Company
Winner Giovanna Povolo C.B. Dance Academy
Winner Jaden Rand All 4 One Dance Company
Winner Myah Richard Ken Peter's Dance Express
Winner Sofia Rigakos Performing Dance Arts
Winner Julia Snell Canadian Dance Unit
Winner Ariana Stornelli Dance Surge
Winner Daniel Tamburro Evolution Dance Studio
Winner Maxine Uebelacker Little Red Dance Studio

StandOut in Jazz

Placement Dancer Studio
Winner Sarah Hardy The Bisland Dance Centre Inc
Winner Maya Allen Joanne Chapman School of Dance
Winner Taylor Amato Art & Soul Dance Company
Winner Savannah Andres The Dance Zone
Winner Maddy Arnott Carol Kitchens Dance Centre
Winner Sejon Balachandran Vlad's Dance Company
Winner Ava Barbuto Joanne Chapman School of Dance
Winner Lauren Bayes Vlad's Dance Company
Winner Madalina Beck Premiere Dance Inc.
Winner Jazerah Beckford Elite Danceworx
Winner Nadia Begovic Art & Soul Dance Company
Winner Julius Behrisch Generation Dance Studio
Winner Megane Belley [N/A]
Winner Megan Bibby Joanne Chapman School of Dance
Winner Caleigh Blake PKS Dance Elite Ltd.
Winner Lauren Boggs Performing Dance Arts
Winner Ashley Borg Canadian Dance Company
Winner Katerina Boussoulas The NINE Dance Academy
Winner Athena Bowman Evolution Dance Studio
Winner Alicia Brown Extreme Dance Connection
Winner Megan Burrowes Elite Danceworx
Winner Zoe Cacciotti Happiness is...Dancing
Winner Lorin Calabretta Art & Soul Dance Company
Winner Olivia Cantelon Imagine Studios
Winner Evelyn Caracciolo Joanne Chapman School of Dance
Winner Nicole Carpeneto Performing Dance Arts
Winner Michela Casciato Performing Dance Arts
Winner Mikayla Castrechino Extreme Dance Connection
Winner Cameron Chong Elite Danceworx
Winner Daniella Clark The Bisland Dance Centre Inc
Winner Jacob Clattenburg Emotion Dance Company
Winner Kyle Clinton CORE Dance Project Inc
Winner Katie Coates The NINE Dance Academy
Winner Julia Colantonio Art & Soul Dance Company
Winner Grace Conner Imagine Studios
Winner Samantha Cristello Canadian Dance Unit
Winner Cierra Cuadra The Dance Zone
Winner Cassandra D'Agostino The Dance Zone
Winner Luanna Di Iacovo Performing Dance Arts
Winner Alicia Di Monte Art & Soul Dance Company
Winner Ava DiPietro Evolution Dance Studio
Winner Lora Djananova Vlad's Dance Company
Winner Danielle Dobbs Canadian Dance Company
Winner Claire Doel A2Y Dance Inc
Winner Ava Dye Extreme Dance Connection
Winner Noelle Dye Extreme Dance Connection
Winner Jasmine Edmonds Kali Andrews Dance Company
Winner Rosalie Elia Elite Danceworx
Winner Charlize Elliott Joanne Chapman School of Dance
Winner Amber Faubert Happiness is...Dancing
Winner Erin Fera Let's Dance
Winner Kiara Fina Vlad's Dance Company
Winner Chloe Forestier Art & Soul Dance Company
Winner Elene Fourtounes Emotion Dance Company
Winner Tia Frazer Canadian Dance Company
Winner Maiya Frias Joanne Chapman School of Dance
Winner Teagan Gage Bojangles Dance Arts
Winner Cardyn Gage Bojangles Dance Arts
Winner Isabella Gallego Canadian Dance Company
Winner Yasmina Gallo Canadian Dance Unit
Winner Martina Gasparro Innovative Rhythm Dance Studios
Winner Hailey Giguere Elite Danceworx
Winner Ria Goros Dynamic Dance Force Inc.
Winner Holly Gorski Canadian Dance Company
Winner Alexandra Gorya Evolution Dance Studio
Winner Hadleigh Green A2Y Dance inc.
Winner Nikki Grella Strictly Dance
Winner Reagan Grieve Little Red Dance Studio
Winner Isabella Gulbinski The NINE Dance Academy
Winner Isiah Hall Canadian Dance Company
Winner Olivia Hamil Little Red Dance Studio
Winner Kiairah Hammond Dynamic Dance Force Inc.
Winner Aiden Head The Dance Academy
Winner Sydney Hoffer Evolution Dance Studio
Winner Katarina Horan Canadian Dance Unit
Winner Clara Horn Bojangles Dance Arts
Winner Olivia Hulbert Canadian Dance Company
Winner Celestina Hykel A2Y Dance Inc
Winner Reagan Jankovich Canadian Dance Company
Winner Sarina Jeffcoat Elite Danceworx
Winner Renee Jennings Canadian Dance Company
Winner Stephanie Johnston Joanne Chapman School of Dance
Winner Teagan Joness Canadian Dance Company
Winner Kayla Keating Imagine Studios
Winner Rachel Kempenaar Elite Danceworx
Winner Rebecca Kokosarevic EDC
Winner Alice Kovalevsky Vlad's Dance Company
Winner Katherine Tessa Kozma Canadian Dance Company
Winner Shellie Kravetz Evolution Dance Studio
Winner Abbie La Macchia Canadian Dance Company
Winner Tylor Lake Canadian Dance Company
Winner Jersey Lake Canadian Dance Company
Winner Allison Lee Evolution Dance Studio
Winner Rachel Lee Evolution Dance Studio
Winner Noa Levkov Elite Danceworx
Winner Nicole Longo Vlad's Dance Company
Winner Brooke Lowry Canadian Dance Unit
Winner Maia Lucchese The Dance Zone
Winner Nicole Luccisano Emotion Dance Company
Winner Nat Lui Canadian Dance Company
Winner Genevieve Luneau Kali Andrews Dance Company
Winner Avery Lyon Innovative Dance
Winner Tyrell Mairs All 4 One Dance Company
Winner Kylie Mamaril Canadian Dance Company
Winner Emilia Mandic Canadian Dance Company
Winner Aiva - Jade Marful Sau Performing Dance Arts
Winner Alyssa Maric A2Y Dance Inc
Winner Ronald Marino Canadian Dance Company
Winner Ella Martin All 4 One Dance Company
Winner Simona Mastromartino Evolution Dance Studio
Winner Terra McCloskey Canadian Dance Unit
Winner Emily Melo Bold Dance Company
Winner Ashley Mendes The NINE Dance Academy
Winner Ava Miliucci Canadian Dance Unit
Winner Rhys Millington-Wilkes Evolution Dance Studio
Winner Avery Morse Elite Danceworx
Winner Leyla Munoz Art & Soul Dance Company
Winner Sara Naidoo Canadian Dance Company
Winner Simone Ocvirk The NINE Dance Academy
Winner Jenna Orsava Dance Inc.
Winner McKenna Owen Little Red Dance Studio
Winner Victoria Paggiossi Art & Soul Dance Company
Winner Eva Palamiotis Elite Danceworx
Winner Alessandra Palermo Evolution Dance Studio
Winner Keira Paluzzi Art & Soul Dance Company
Winner Caterina Pastre Happiness is...Dancing
Winner Kaitlyn Paula The Dance Zone
Winner Sara Paunovic Elite Danceworx
Winner Brooke Pearsoll Evolution Dance Studio
Winner Leeloo Pelletier Canadian Dance Company
Winner Samantha Pennella Art & Soul Dance Company
Winner Amanda Petropoulos Vlad's Dance Company
Winner Ella Pillon Sues Dance Centre
Winner Vanessa Piselli Art & Soul Dance Company
Winner Mya Poland Performing Dance Arts
Winner Kyra Polera The NINE Dance Academy
Winner Ella Quinn Somerville Dance Academy
Winner Savannah Rankin Canadian Dance Company
Winner Destiny Rettinger Let's Dance Ltd
Winner Jady Risman Vlad's Dance Company
Winner Emily Robinson Premiere
Winner Saralynn Root Canadian Dance Company
Winner Brianna Samuda-Walker Vlad's Dance Company
Winner Justine Sanker Bold Dance Company
Winner Mikaela Scampoli Elite Danceworx
Winner Amanda Scantland Generation Dance Studio
Winner Katie Schuler Premiere Dance Inc.
Winner Adelaide Sebben Joanne Chapman School of Dance
Winner Camila Servin Performing Dance Arts
Winner Destini Small-Allen Joanne Chapman School of Dance
Winner Maija Smith Canadian Dance Company
Winner Sarah Ashley Smith Elite Danceworx
Winner Isabella Spence Canadian Dance Company
Winner Madison Spizzirri Performing Dance Arts
Winner Vanessa Staffiere Canadian Dance Unit
Winner Sabrina Stallone Performing Dance Arts
Winner Grace Sun Vlad's Dance Company
Winner Sabrina Suppa Evolution Dance Studio
Winner Samantha Thomson Canadian Dance Unit
Winner Artem Tikhonenko Vlad's Dance Company
Winner Madison Tsherna The Dance Zone
Winner Mylie Uebelacker Little Red Dance Studio
Winner Elisa Valle Performing Dance Arts
Winner Mya Vultao Joanne Chapman School of Dance
Winner Hannah Warby Canadian Dance Company
Winner Addison Wilker Innovative Dance
Winner Sanaa Williams Joanne Chapman School of Dance
Winner Cynthia Willman A2Y Dance Inc.
Winner Madeline Wray Art & Soul Dance Company
Winner Mia Yllescas Joanne Chapman School of Dance
Winner Kaya Zachariah Art & Soul Dance Company
Winner Emily Zhu Canadian Dance Company

StandOut in Ballet

Placement Dancer Studio
Winner Olivia Ajayi Mississauga School of Dance
Winner Emily Armstrong YYC Dance Project
Winner Isabella Begin Canadian Dance Company
Winner Ella Bjork Strictly Dance
Winner Lauren Cih Canadian Dance Company
Winner Kaylee Close Vlad's Dance Company
Winner Vanessa DeCassan Art & Soul Dance Company
Winner Melanie DeMelo Canadian Dance Unit
Winner Paige Ferguson Extreme Dance Connection
Winner Morgen Fulton-Merizzi Canadian Dance Company
Winner Mishel Fux Evolution Dance Studio
Winner Caitlin Gamna A2Y Dance Inc
Winner Chloe Hamil Little Red Dance Studio
Winner Keira Julyan Vlad's Dance Company
Winner Lily Keenan Vlad's Dance Company
Winner Kelsi Knowles Dynamic Dance Force Inc.
Winner Rose Krasnohorsky Pure Rhythm Dance Company
Winner Julia Lowe Dance Inc.
Winner Hannah Lyytikainen Canadian Dance Company
Winner Maija Makila Canadian Dance Company
Winner Kaitlyn Martini Performing Dance Arts
Winner Taryn Miller YYC Dance Project
Winner Lauren Milocco Evolution Dance Studio
Winner Mackenzie Richardson Strictly Dance
Winner Ainsley Rix Canadian Dance Company
Winner Genevieve Savelle PKS Dance Elite Ltd.
Winner Madelyn Scarcella Canadian Dance Company
Winner Julia Sim Evolution Dance Studio
Winner Gracie Smith Canadian Dance Company
Winner Jocelyn Tang Evolution Dance Studio
Winner Sofia Tramonte Joanne Chapman School of Dance
Winner Ashley Trent Dynamic Dance Force Inc.
Winner Chiara Vetere Vlad's Dance Company
Winner Rhapsody vonGernet Mississauga School of Dance

Die Hard Dancer

Placement Dancer Faculty Studio
Winner Juliet Bangamwabo Will Loftis Impulse Performance Art
Winner Reagan Grieve Denise Wall Little Red Dance Studio
Winner Tamia Heron-Villaroel Stacey Tookey Dance Inc.
Winner Madeline Horn Ivan Koumaev Bojangles Dance Arts
Winner Caroline Instrum Dana Foglia Bonnie Kilburn's Dance Center
Winner Callie Knechtel Channing Cooke Dynamic Dance Force Inc.
Winner Charlie Musselman Travis Wall Bojangles Dance Arts
Winner Ealish Power Ray Leeper Art & Soul Dance Company
Winner Peter Roman Chebar Williams Evolution Dance Studio
Winner Daniel Tamburro Anthony Morigerato Evolution Dance Studio
Winner Emmerly Tinglin Jason Parsons Joanne Chapman School of Dance

StandOut in Hip-Hop

Placement Dancer Studio
Winner Alexandra Bacci Canadian Dance Unit
Winner Lizzy Barron Canadian Dance Company
Winner Laila Bhatnagar Evolution Dance Studio
Winner Reave Bowman Canadian Dance Company
Winner Kendra Brule KaliAndrews Dance Company
Winner Marley Burke Elite Danceworx
Winner Valeria Chiappetta Canadian Dance Unit
Winner Tatiana Depass Elite Danceworx
Winner Andrew Di Pardo Art & Soul Dance Company
Winner Justyn Dyer-Potzinger A2Y Dance Inc.
Winner Marlene Ferro Canadian Dance Company
Winner Jordyn Frempong-Manso Canadian Dance Company
Winner Ciara Gifford-Forsythe PKS Dance Elite Ltd.
Winner Gabriela Giraldo Canadian Dance Company
Winner Abbie Herriot Canadian Dance Company
Winner Delaney Holness Premiere Dance Inc.
Winner Danielle Jewell-Wolf Little Red Dance Studio
Winner Aris Mantis Dance Inc.
Winner Nikko Mantis Dance Inc.
Winner Amy McCloskey Canadian Dance Unit
Winner Connor McColl The Studio
Winner Chole Mulder Performing Dance Arts
Winner Carter Musselman Bojangles Dance Arts
Winner Raquel Ocvirk The Nine Dance Academy
Winner Violet Radtke Let's Dance Ltd.
Winner Kyla Roberts The Nine Dance Acadamy
Winner Isabela Robev EDC conection
Winner Laura Schwengers Bojangles Dance Arts
Winner Dore Small-Allen Joanne Chapman School of Dance
Winner Vianna Vaitkus The NINE Dance Academy
Winner Camila Vargas The Dance Zone
Winner Victoria Wang Vlad's Dance Company